Nybegynnarkurs i Agility – AVLYST

Dette kurset er dessverre avlyst, pga for få påmeldte.

Vi beklager!

 

Førde Brukshundklubb arrangerer nybegynnarkurs i Agility 27-29.mars 2015

Kurset vil innehalde grunnferdigheiter og gjennomgang av alle hinderane. Passer for dei som aldri har prøvd før eller dei som har prøvd litt og som ønskjer ei grundig innføring i Agility. Samt godkjent sikkerheitskurs inngår – FBHK krev at ein har sikkerheitskurs for å kunne benytte og trene i klubbensDSC00247 bane!

Maks 8 ekvipasjar, muligheit for å være observatør utan hund.

Instruktør: Ann Kristin Håland.NKK instruktørutdanning trinn 1, 2010. Delutdanning hjå Nordisk hundemassasjeskule, 2010. Testleiar og figurant mentalbeskriving av hund, 2010. Instruktør hos Kvam Hundeklubb sidan 2010.

Rase, alder og erfaringsnivå har ingen betydning. Instruktøren tilpassar treninga til kvar enkelte.

For spørsmål kontakt Katrin Bøyum, [email protected]

 

Pris kr. 1 400,- (for medlem) kr 1 700,- (ikkje medlem). Observatør kr 500,-.

Betales inn ved påmelding til Førde Brukshundklubb sin konto 3700 20 28310.

Frist for påmelding 20. mars. Ved for få påmeldte vil kurset bli avlyst!